(093) 559 00 67
(067) 975 44 66

Історія гурту

Мюзік-бенд Orchestra Vito – це якісна музика і гарний настрій, помножені на талант, харизму та віртуозність його учасників. Лірика чи драйв у виконанні Orchestra Vito підкорять вас із перших акордів і уже не відпустять зі свого музичного полону.

Колектив, який народився у Львові у 2007 році, на сьогоднішній день є одним із найвідоміших гуртів, що творять незабутню атмосферу. Концерти, фестивалі, весілля, дні народження, бенкети, корпоративні вечірки, презентації – будьте певні, Orchestra Vito подарує справжню насолоду від живої музики у власному виконанні.

Кожен із восьми учасників Orchestra Vito має за плечима музичну освіту та досвід роботи в численних українських музичних колективах, перемоги та відзнаки престижних міжнародних і всеукраїнських конкурсів.

Репертуар Orchestra Vito вражає своїм діапазоном. Це – класична музика, традиційний джаз, латиноамериканські композиції, українська, європейська та американська ретро-музика, популярні хіти 80-их та 90-их, саундтреки до кінофільмів, західно-європейський фольк та український весільний репертуар.

Orchestra Vito – постійний учасник різноманітних фестивалів, серед яких Міжнародні фестивалі «Флюгери Львова» та Jazz Bezz, етно-фестиваль «Підкамінь», міжнародний джазовий фестиваль «Музичні діалоги», фестиваль мистецтв «Фортмісія».

На рахунку Orchestra Vito музичний альбом Libertango (2013) та участь у записі альбому «Кава-Blues» (2011) з Павлом Табаковим. Зовсім скоро меломани почують новий альбом із каверами популярних хітів в аранжуванні Orchestra Vito.