Відгуки

5.0 Наш рейтинг:
Рейтингові зіркиРейтингові зірки
(5 відгуків)
Залишити відгук

Богдана:

Просто неймовірний гурт з мега якісною музикою та репертуаром на будь-який смак! Замовляли на весілля, то всі отримали масу задоволення. Не уявляю свята без Orchestra Vito!

Остап:

Дуже крута група, музиканти — професіонали своєї справи, музика на любий стиль! Однозначно замовляйте!

Уляна:

Дуже задоволені музичним оформленням нашого львівсько-одеського весілля. Музиканти — професіонали своєї справи. Були враховані усі музичні побажання, а гості танцювали весь вечір до останньої пісні. Дуже дякуємо гурту «Orchestra Vito» за те, що зробили наше свято веселим та запальним.
З повагою Ігор та Уляна.
Одеса -Львів

Дмитро Єфіменко:

Якщо вам потрібні музиканти, котрі дуже точно відчують атмосферу, настрій, аудиторію і потім будуть самі кайфувати від того, що відбувається — вам до Оркестр Віто 🙂 Фолк, джаз, блюз, поп, рок — музичний світогляд та ерудиція вражає. Головне — дуже затишно і комфортно, відчуття, як зі старими друзями. Дякуємо вам за чудову атмосферу і незабутні моменти. Дмитро & Ірина

Аліна:

Ми щиро дякуємо Orchestra Vito за атмосферу і неймовірну музику на нашому весіллі! Гості були в захваті, танцювали навіть ті, хто ніколи не танцює!) Наші музичні побажання всі були враховані, Віктор з легкістю допоміг з організацією, вантажниками, порадив ведучих для нашого свята і допоміг підібрати найкращого!
Щирий, приємний і професійний колектив, ви найкращі! Дякуємо!