Музика на день народження - живе виконання від Orchestra Vito

Музика на день народження

Жива музика на день народження

День народження – свято, яке щиро любить кожен з нас. В цьому немає нічого дивного, адже саме в цей день ми чуємо від рідних та друзів безліч приємних слів на свою адресу, отримуємо привітання і подарунки.

Це дає нам можливість усвідомити свою цінність в цьому світі, зрозуміти, наскільки ми важливі для наших близьких. Завдяки цьому ми отримуємо натхнення жити далі, досягати нових висот і радіти кожному, кого ми любимо. В цей день ми дякуємо нашим батькам за те, що вони привели нас в це життя, і за те, що ми існуємо.

Святкування дня народження – давня традиція, яка є у всіх без виключення народів. Важко навіть уявити собі де і коли людина вперше відсвяткувала той момент, коли появилася на світ. В цей день ми накриваємо стіл і кличемо всіх, хто для нас важливий, щоб разом щиро радіти приємній події.

Разом з усіма привітаннями музика на день народження – надзвичайно важливий подарунок. Адже хороша музика – це саме життя, вона будить в нас радість і смуток, посмішку і вдячність. Вона дає нам можливість ще сильніше полюбити цей світ, в який ми колись прийшли.

Коли лунає пісня, світ усміхається

Orchestra Vito – гурт, який дарує людям радість вже багато років. Ці музиканти на день народження, весілля чи корпоратив приходять бажаними гостями, адже вони приносять найцінніший подарунок – пісню. Вони переплавляють свій талант, свою майстерність свій професійний досвід в музику, яка робить людей щасливими.

Orchestra Vito відомі не тільки у Львові – їх знає, шанує і любить публіка в Києві, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку. Важко знайти на мапі України регіон, де б не побував цей талановитий колектив – і всюди їх чекають знову. Адже кожен їх виступ – це яскраве радісне свято музики, яка нікого не залишає байдужим.

День народження за участю Orchestra Vito, це:

  • Живий звук;
  • Народні, естрадні, джазові та рокові хіти від українських та зарубіжних зірок;
  • Широкий репертуар п’ятьма мовами;
  • Багато різних варіантів звуку – від повноцінного концертного саунду до камерного акустичного звучання без підзвучки;
  • Висока професійна майстерність;
  • Жіночий і чоловічий вокал;
  • Артистизм та вміння спілкуватись з публікою;
  • Вміння імпровізувати.

Отже, неважливо де ви святкуєте свій день народження – у великому ресторані чи вдома, хочете бачити музикантів на великій сцені чи серед гостей, очікуєте потужного звуку чи розраховуєте на камерне виконання, Orchestra Vito виправдає всі ваші сподівання і навіть перевершить їх.

Ваше свято – особливе свято

Дійсно, Orchestra Vito є особливим колективом – палітра інструментів для створення музики широка і незвичайна. Саксофон і скрипка, баян і гітара, клавіші, бас і барабани – це все дає широкі можливості в плані вибору репертуару та якості аранжування. Повноцінний оркестр може перетворюватись в естрадний гурт, який в свою чергу трансформується в камерний оркестр народних інструментів – погодьтеся, це надзвичайно цікаво.
Якщо ви виявили бажання святкувати свій день народження разом з Orchestra Vito, подбайте про те, щоб запросити колектив заздалегідь. Адже, якщо ви вирішите звернутись до музикантів в останній момент, в їх графіку може не знайтися місця для вашої події. Популярні музики нечасто сидять без роботи – варто це врахувати.
Orchestra Vito – це ваш шанс зробити свій день народження яскравою радісною подією, яка згодом дасть привід шкодувати, що це свято буває лише раз на рік.