Музика на корпоратив від OrchestraVito - тільки наживо

Музика на корпоратив

Музична група на корпоратив

Корпоративна вечірка – це не просто привід для вашого колективу разом відсвяткувати яку-небудь урочисту подію. Це в першу чергу можливість зробити стосунки між людьми більш теплими й тісними, а для цього важливо організувати свято так, щоб кожному було цікаво.

Безумовно, керівники компаній, що проводять корпоративні заходи, намагаються зробити програму якомога цікавішою. Тут відіграють роль багато чинників – смачна кухня, харизматичний ведучий, конкурси, танці і, звичайно музичний супровід. Оскільки, всім зрозуміло, що жодне свято не є святом, якщо на ньому не грає музика, на корпоратив зазвичай кличуть знаних і талановитих артистів.

Деякі великі фірми запрошують до себе відомих зірок естради або року – це гарна нагода подарувати всім працівникам справжнє свято. Але смаки у людей різні і надзвичайно важко, а може і неможливо догодити всім. Комусь подобається група «Бумбокс», а хтось є шанувальником Софії Ротару. Тому вибір артиста для корпоративної вечірки – справа зовсім не легка.

Orchestra Vito – всі зірки на одній вечірці

Але є можливість задовільнити смаки всіх гостей, що присутні на святі – варто просто запросити кавер-гурт Orchestra Vito, широко відомий не тільки у Львові, але й в усій Україні. Професіонали-музиканти на корпоратив підготують програму, яка буде включати в себе хіти з репертуару найрізніших зірок. Естрада, рок, джаз, фолк – ви маєте нагоду почути наживо музику будь-яких стилів, а виконання буде на найвищому рівні.

Orchestra Vito – це колектив, який складається з високопрофесійних музикантів, що вдало поєднали у своїй творчості високий талант, професіоналізм, тонкий художній смак та серйозний сценічний досвід. Завдяки тому, що кожен з них є особистістю і артистом з великої літери, виступ колективу справляє неймовірне враження.

Кожне свято за участю Orchestra Vito, це:

 • Виконання наживо хітів світової музики п’ятьма мовами;
 • Мультиінструменталізм кожного з виконавців – в складі гурту ви маєте нагоду почути скрипку, саксофон, баян, клавішні, бас, барабани, гітару;
 • Яскраве шоу;
 • Вміння відчувати настрій публіки;
 • Високий професіоналізм та глибока виконавча виразність;
 • Добра обізнаність з найтоншими нюансами кожного з популярних музичних стилів.

Завдяки цьому публіка будь-якого ґатунку – від знавця до пересічного слухача, завжди високо відзивається про кавер-гурт Orchestra Vito.

Зробіть ваш корпоратив незабутнім

Готуючи програму, музиканти з колективу Orchestra Vito дбають про найменші дрібниці, у них завжди на найвищому рівні все:

 • Підбір репертуару;
 • Аранжування;
 • Костюми;
 • Сценічне шоу;
 • Звукове обладнання та звукорежисура.

Замовляючи виступ гурту на вашому корпоративі, висловіть свої побажання, конкретизуйте задачу – і Orchestra Vito вас не розчарує. Головне – подбайте про завчасне запрошення, адже гастрольний графік колективу досить таки щільний, його чекають і в Тернополі, і в Івано-Франківську, і в Луцьку.

Додатковою перевагою є висока пунктуальність та відповідальність колективу – вони чітко дотримуються домовленостей, вчасно прибувають на роботу та виконують все. що було обумовлено із замовником. Багато хто із тих, що мали нагоду запросити Orchestra Vito до себе на свято, відзначали у них високий рівень організації.

Отже, якщо ви хочете безліч зірок на своєму корпоративі, то запросіть Orchestra Vito – це жива музика від справжніх професіоналів.